BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8. Sınıf Öğrenci ve Velilerine Yönelik Lise Tanıtım Programımız Başlıyor
![8. Sınıf Öğrenci ve Velilerine Yönelik Lise Tanıtım Programımız Başlıyor](/meb_iys_dosyalar/2020_12/21133557_sari.jpg)
8. Sınıf Öğrenci ve Velilerine Yönelik Lise Tanıtım Programımız başlıyor. 21-28 Aralık 2020 tarihleri arasında hafta içi her gün, 18:30-20:00 saatleri arasında, Zoom üzerinden düzenlenecek tanıtım programları ile 8. sınıf öğrencilerimize ilimizdeki bütün liselerin tanıtılması hedeflenmektedir. Kullanıcı adı ve şifreler okul idareleri tarafından öğrencilerimize ulaştırılacaktır.