BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü farklı etkinliklerle kutlandı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, müdürlüğümüz bünyesinde çalışan kadın personelimizle bir araya gelerek kadınlar gününü kutladı. Personelimize karanfil hediye eden Sarıcı, kadınlarımızın bize en değerli emanet olduğundan bahsederek bütün kadınlarımıza sağlık ve mutluluklar diledi.

İl Müdürümüz Sarıcı, etkinliklerin devamında, Merkez İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan programa katılan kadın idarecilerimizin ve ilimizde görev yapan kadın öğretmenlerimizi temsilen her okuldan bir öğretmenimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Burada yaptığı konuşmada, kadınlarımızın hem ailede hem de toplumda öğretmen görevi yaptıklarından bahsederek yeni nesillerin yetişmesinde kadının emeğinin çok değerli olduğunu belirtti. 

Merkez ilçede görev yapan en kıdemli kadın öğretmenimiz olan Gazipaşa İlkokulu Sınıf Öğretmeni Emel Yüksel'e bir teşekkür plaketi veren Sarıcı, öğretmenimize eğitime verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

İlimizde göreve başlayan en yeni öğretmen olan Şehit Ozan Özen Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Merve Altınay'a da başarılar dileyen Sarıcı, öğretmenlerimize günün anlam ve önemine binaen küçük hediyeler takdim etti.

08-03-202108-03-202108-03-202108-03-202108-03-202108-03-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.