BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
50. Yıl İzzet Baysal İlkokulu, ''Pehlivanın Oyunu'' Temalı Meddah Gösterisi Öğrencilerimizle Buluştu
![50. Yıl İzzet Baysal İlkokulu, ''Pehlivanın Oyunu'' Temalı Meddah Gösterisi Öğrencilerimizle Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24161640_img_6064.jpg)
Din Öğretimi ve Genel Müdürlüğü koordinesinde ÇEDES Projesi kapsamında 50. Yıl İzzet Baysal İlkokulu organizasyonunda düzenlenen ''Pehlivanın Oyunu'' temalı Meddah Gösterisi öğrencilerimizle buluştu.
Programa, İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Ankara Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Nalan Tunga Pehlivan tarafından gerçekleştirilen ''Meddah Gösterisi'' izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.