2020-21 Eğitim-Öğretim yılı ders zili çaldı
![2020-21 Eğitim-Öğretim yılı ders zili çaldı](/meb_iys_dosyalar/2020_08/31155306_photo_2020-08-31_12-09-00.jpg)
Koronavirüs salgını sebebi ile bu yıl eğitim-öğretim dönemi uzaktan eğitim ile başladı. Uzaktan eğitimin başladığı anda okullarımızda sabah saat 09.00'da İstiklal Marşı okunmasının ardından ders zili çaldı. Müdürümüz Cemil Sarıcı, yeni eğitim-öğretim döneminin başlangıcını 100. Yıl İlkokulu ve Behiye Baysal İlkokulu idareci ve öğretmenlerimizle birlikte yaptı. Öğretmenler odasında gerçekleşen sohbette Müdürümüz Sarıcı, yeni eğitim-öğretim döneminde tüm idareci ve öğretmenlerimize başarılar diledi.