BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞIYORUZ

19 MAYIS COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞIYORUZ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 101. yıl dönümü küresel koronavirüs salgını sebebiyle bu yıl sadece bir şekilde gerçekleşiyor.

Gençlerimiz meydanlarda coşkuyla kutlayamadıkları bayramlarını sosyal medyadan yaptıkları coşkulu paylaşımlarla kutluyorlar.

Güzel Sanatlar Lisemiz, İzzet Baysal Anadolu Lisemiz ve Sosyal Bilimler Lisemiz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında hazırladıkları videolarla 101. yıl çoşkusuna eşlik ettiler. 

 Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladıkları video tamamını izlemek için tıklayınız.

İzzet Baysal Lisesi Öğrencimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladığı şiir klibinin tamamını izlemek için tıklayınız.

Bolu Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencilerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladıkları videonun tamamını izlemek için tıklayınız.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.