BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ AYDIN BARUŞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

  Vali Aydın Baruş, Milli Eğitim Müdürlüğünde okul müdürleri ile tanışarak ilin eğitim durumu ile ilgili bir brifing aldı.  
VALİ  AYDIN BARUŞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

 

Vali Aydın Baruş, ilk olarak Müdürlüğümüz İzzet Baysal Toplantı salonunda okul müdürleri ile bir araya gelerek okul müdürleri ile teker teker tanıştı.

Vali Baruş, eğitim öğretim konusunda isteklerini, okul müdürlerinden beklentilerini anlattı.

Okul müdürlerine hitap eden Vali Baruş,  eğitimdeki başarının girilen sınavlarla ölçüldüğünü,sınavlarda başarılı olan öğrenci yetiştirmenin hedeflerimize ulaştırmamız için yeterli olmadığını, çocuklarımızı geleceğe hazırlamamız gerektiğini asıl olanın olumsuzlukları aşarak başarılı olmak olduğunu, müdürlerimizin bu çabayı gönülden sergileyeceklerini, onlara güvendiğini, ilimizin eğitim açısından daha ileriye götürebilecek çaba içerisinde olacaklarına emin olduğunu söylerken aşılamayan güçlükleri ve sorunları Milli Eğitim Müdürlüğüne ve kendilerine iletebileceklerini, eğitim konusunda birlikte meseleleri çözme iradesini ortaya koyacaklarını, eğitimin ülkemizin geleceği açısından vazgeçilmez çaba olarak gördüğünü belirtti.

Vali, okul müdürlerine çalışmalarında başarılar dileyerek brifing almak üzere toplantı salonuna geçti.

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu´ndan Bolu´daki eğitim durumu ile ilgili brifing alan Vali Baruş Milli Eğitim Müdürlüğü  ziyaretini tamamladı.

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.