BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Oryantiring Federasyonu´ndan Ziyaret

Türkiye Oryantiring Federasyonu´ndan İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu’na Teşekkür Belgesi
Türkiye Oryantiring Federasyonu´ndan Ziyaret

 

Türkiye Oryantiring Federasyon Başkanı Tekin Çolakoğlu İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Adım Gençlik Spor ve Eğitim Derneği, Bolu Bağışçılar Vakfı, Seben Derneği, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Oryantiring İl Temsilciliğinin organize ettiği , Bolu Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Abant Su İşletmesi, Akmina Soda İşletmesi ve Bolca Hindi’ nin  destek verdiği 165 sporcunun katıldığı 10 günlük oryantiring gelişim kampı sonunda Oryantiring Federasyon Başkanı Tekin Çolakoğlu beraberinde il temsilcisi Mustafa Kuş ve Adım Gençlik Eğitim Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Özdemir’le birlikte gerçekleştirdiği ziyarette kamp ile ilgili bilgiler vererek İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu’na teşekkür belgesi taktim etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu “Bolu’nun gelecekte spor, turizm ve üniversite kenti olacağını ifade ederek, “Şehrimizde bu kampın yapıldığı için çok mutluyuz. Sporun her branşına elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Ziyaretiniz nedeniyle çok teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.