BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Telafide Ben De Varım" Programı Bilgilendirme Toplantısı YapıldıYaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla hazırlanan "Telafide Ben de Varım" programının hazırlık süreci devam ediyor. 

İl genelinde görev yapan okul yöneticilerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi.  Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Yeşil programın tüm ayrıntılarını paylaşarak sürecin işleyişi hakkında bilgi verdi. 

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı toplantıda yaptığı konuşmada, salgın sürecinin hafiflemesiyle hayata geçirilen "Telafide Ben De Varım" programının çocuklarımızın fiziksel ve duygusal gelişimleri için önemli olduğunu vurgulayarak sürecin titizlikle takip edilmesi ve öğrencilerin bu süreçten maksimum faydayı elde etmeleri gerektiğini söyledi. Sarıcı, süreçte emek verecek olan idareci ve öğretmenlere başarılar diledi.

18-06-202118-06-202118-06-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.