BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Fizyoterapist ve Destek Personeli (Aşçı, Aşçı Yardımcısı) Gerekli Belgeler

Sözleşmeli Fizyoterapist ve Destek Personeli (Aşçı, Aşçı Yardımcısı) Gerekli Belgeler

İlimize yerleştirilmesi yapılan ekli listede bilgileri yazılı ilgililerin en kısa sürede aşağıda listelenen evrakları Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Hizmetleri Şubesi (Atama Birimine) elden (şahsen) teslim etmeleri gerekmektedir. Söz konusu evraklar Valiliğimizce oluşturulan komisyon tarafından incelenecek olup, aşağıda belirtilen evrakları Müdürlüğümüze teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

 

Başvuruda İstenilen Belgeler

 

1-Başvuru sonuç belgesi.

2- 2020 KPSS (B) grubu sonuç belgesi.

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 05.11.2021 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir).

4- Aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonuna yapılan başvuru için istenilen sertifika veya belge.

5- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

6-Sağlık Kurulu raporu. (Mesleğin ifasına (aşçı, aşçı yardımcısı, fizyoterapist) engel olacak bir hastalığı bulunmadığına ilişkin, tam teşekküllü sağlık kurumlarından alınacak sağlık kurulu raporu.)

7- 3 adet vesikalık fotoğraf.

8- Mal bildirimi.

9-Askerlik Durum Belgesi.

10-Kimlik Aslı ve Fotokopisi.

11-SGK Prim dökümü, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığına dair belge. (Sosyal Güvenlik Kurumlarından alınacaktır.)

Millî Eğitim Bakanlığına Sözleşmeli Fizyoterapist ve Destek Personeli (Aşçı ve Aşçı Yardımcısı) İstihdamına İlişkin Duyuru'nun "1.1 Genel Şartlar" başlıklı bölümünde "Psikoteknik" belge şartı kaldırıldığından adaylardan "Psikoteknik" belgesi istenmeyecektir.

 

EKLER:

1-Başvuru Yapacak Personel Listesi
    a-Aşçı İsim Listesi
    b-Aşçı Yardımcısı İsim Listesi
    c-Fizyoterapist İsim Listesi

2-Mal Bildirim Formu

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.