BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu - İzzet Baysal Anadolu Lisesi

Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu - İzzet Baysal Anadolu Lisesi

Çarşamba günlerini okul ziyaretlerine ayıran Sayın Valimiz Aydın Baruş, iki okulumuzu ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu ve İzzet Baysal Anadolu Lisesi´ni ziyaret eden Vali Baruş, anaokulunda minik öğrenciler ile sohbet etti. İzzet Baysal Anadolu Lisesi´nde ise öğrencilere gelecekleri ile ilgili tavsiyelerde bulundu.   

Valimiz Aydın Baruş beraberinde Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte ilk olarak Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu´nu ziyaret etti. Okul Müdürü Yılmaz Tek’den okul hakkında bilgiler alan Vali Baruş okulda bulunan Kelebek Grubu, Papatyalar Grubu, Minik Eller Grubu, Laleler Grubu ve Şirinler Grubu sınıflarını ziyaret ederek minik öğrenciler ile bol bol sohbet eti.

Anaokulu ziyaretinin ardından İzzet Baysal Anadolu Lisesi ziyaret edildi. Okul Müdürü Uğur Sönmezel ve öğretmenler tarafından karşılanan Vali Baruş, okul ziyaretinde ilk olarak öğretmenler ile bir araya geldi.   

 Okulda incelemelerde bulunan Valimiz Aydın Baruş ve Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu daha sonra  bazı sınıfları gezdi. 9-F sınıfının İngilizce dersini ziyaret eden Vali Baruş, öğrenciler ile bir süre sohbet ettikten sonra öğrencilere başarılar dilemiş ve 12´inci sınıftan mezun olurken de  kendilerini başarılı bireyler olarak görmek istediğini belirtmiştir.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.