BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Bolu Fen Lisesi – Altındağ Belediyesi Kız İmam Hatip Lisesi

Sayın Valimiz Aydın Baruş Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte 14.10.2015 Çarşamba günü ilk olarak Bolu Fen Lisesi ve ardından Altındağ Belediyesi Kız İmam Hatip Lisesi’ ne ziyarette bulundu. 
Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Bolu Fen Lisesi – Altındağ Belediyesi Kız İmam Hatip Lisesi

Bolu Fen Lisesine yapmış olduğu ziyarette öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Valimize Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu tarafından okul hakkında bilgi verilmiştir. Ardından 9 ve 12. Sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet eden Valimize sınıflarda akıllı tahtalar hakkında bilgi verilmiştir. 

Teneffüste öğretmenler odasında öğretmen ile bir araya gelen Valimiz, özellikle Yetiştirme ve Destekleme Kurslarında görev alan öğretmenlerimizin bu kurslarda istekli olarak görev almalarının sevindirici olduğunu, açılan takviye kursları sayesinde başarının daha da yükseleceğini belirtti. Milli Eğitim Müdürümüz tarafından okulun başarıları dile getirilmiş bu senede bu başarının devam etmesi gerektiği vurgulanmıştır. Okulun pansiyonunun ısınmasında yaşanan sıkıntının en kısa zamanda giderileceğini belirten Çavuşoğlu yakın zamanda pansiyon kısmının doğalgaza geçeceğini, ana binanın da ilerleyen zamanlarda doğalgaza geçeceğini belirtmiştir. Son olarak konuşan Vali Aydın Baruş eğitime her zaman sonsuz destek olacaklarını belirterek konuşmasını tamamlamış ve ardından okuldan ayrılmıştır. 

Ziyaretin devamında Altındağ Belediyesi Kız İmam Hatip Lisesine geçilmiştir. Okul Müdürü ve öğrenciler tarafından karşılanan Sayın Valimiz Aydın Baruş Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte ilk olarak okulun toplantı salonunu, ardından hafızlık eğitimi alan 5. sınıf öğrencilerini ve iki sınıfı ziyaret etmişlerdir.

            Ziyaretin son bölümünde öğretmenler ile öğretmenler odasında buluşan Valimiz okulda açılan destekleme ve yetiştirme kursları hakkında öğretmenlerden bilgi almıştır. Eğitime her zaman sonsuz destek olacaklarını yineleyen Valimiz toplantının ardından 2 öğrenci ile röportaj yapmış ve Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte okuldan ayrılmıştır.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.