BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sayın Valimiz Aydın Baruş İle Okul Ziyaretleri – Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sayın Valimiz Aydın Baruş Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu ile birlikte 21.10.2015 Çarşamba günü Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ ne ziyarette bulundu.

          Okulun girişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Valimize Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu tarafından okul hakkında bilgi verilmiştir. İlk olarak Hafızlık eğitimi alan öğrenciler ile buluşan Valimiz ardından 9 ve 12. sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet etmiştir.

Teneffüste öğretmenler odasında öğretmen ile bir araya gelen Valimiz, bu okulda öğrenim gören öğrencilerimizin sadece manevi anlamda değil fen bilimleri, sosyal bilimler, alanında da kendilerini geliştirmeleri gerektiğini, bu hususta öğretmenlerimizin de ayrıca katkı sağlamaları konusuna değinmiştir. Bu yıl Yetiştirme ve Destekleme Kurslarında başarının sağlanması gerektiğini, öğrencilerin ve velilerin bizlere güvendiğini ve bu güvenin boşa çıkartılmaması gerektiğini belirtti. Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu okulda herhangi bir sıkıntının olmadığını sadece öğrencilerimizin başarılarının daha da yükselmesi gerektiğini belirtmiştir. Sayın Valimiz iyi dilek ve temennilerin ardından okuldan ayrılmıştır.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.