BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya İlkokuluna Beyaz Bayrak Verilmesi - Okulda Kütüphane Açılışı

Sakarya İlkokuluna Beyaz Bayrak Verilmesi - Okulda Kütüphane Açılışı

26 Ekim 2015 Pazartesi günü okulun bahçesinde düzenlenen törenle Sakarya İlkokuluna Beyaz Bayrak verildi.

Törene İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Şube Müdürü Metin Kandiş ve Halk Sağlığı Müdürlüğünden Çevre Sağlığı uzmanı Aydoğan Oruç katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu, törende yaptığı konuşmada beyaz bayrağın sadece temiz okul ve temiz çevreyi değil aynı zamanda temiz insanları da temsil ettiğini de vurguladı.

Ardından Beyaz Bayrak ve sertifika törenle okul yönetimine teslim edildi. Daha sonra  İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu okulun bayrak direğine kazanılan Beyaz Bayrağı çekmiştir.

İkinci bölümde hayırseverler tarafından donatılan okul kütüphanesinin açılışı yapıldı. Kurdeleyi öğrenciler ve okul aile birliği üyeleri ile birlikte kesen Çavuşoğlu okuldaki her öğrencinin en az iki kitap okuması gerektiğini belirtti ve ardından kütüphane hakkında okul müdüründen bilgi aldı. Açılışın ardından öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenler ile istişarelerde bulunmuştur. Toplantı sonunda yeni eğitim – öğretim yılının herkese başarı getirmesini dileyerek ziyaretini sonlandırmıştır.AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.