BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAFADAN TAYFA EĞLENDİRMEYE GELİYOR

RAFADAN TAYFA EĞLENDİRMEYE GELİYOR

 

Highway Outlet AVM’nin Genel Müdürü Dr. Mehmet Arif Tuncer, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i ziyaret etti. Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz ile İSFSTUDIOS ve MÜSSED( Müstakil sahne sanatları ve Eğitim Derneği) organizasyonuyla TRT Çocuk’ta yayınlanan Türkiye yapımı animasyonunun “Türkiye’dir Burası” müzikalini konuştu.

Türkiye’nin en fazla izlenen çizgi filmi Rafadan Tayfa ekibi, çizgi film karekterlerine özgü lisanslı kostümlerle 24, 25 ve 26 Kasım tarihlerinde Highway Outlet AVM’de olacak. Mahalle konseptiyle yapılacak AVM etkinliğinde sahne gösterileri yapılacak, Rafadan Tayfa konseri verilecek, interaktif sunum ve yarışmalar yapılacak ve sokak oyunları gerçekçi dekorla oynanacak.

 

Rafadan Tayfa, TRT Çocuk kanalında iyi kötü şeklinde sınıflandırmadan, olaylar, yaşantılar içinde öğrenmeye ve problem çözmeye odaklı karakterleriyle çocuklara örnek olmaya devam ediyor. Çocuklara, karşısındakine duyarlı, etkili insan ilişkileri edinmeyi öğütleyen Rafadan Tayfa, yalnızlaşma, dünyaya güvensiz olma yerine, sıcacık bir mahalle olgusuyla paylaşımı, işbirliğini, sadakati, güveni ön plana alıyor.

13-11-201713-11-201713-11-201713-11-201713-11-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.