BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ZİYARETLERİ

  Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu Yukarısoku İlkokulu/Ortaokulu ve Yıldırım Beyazıt İlkokul/Ortaokulunu ziyaret etti.  
OKUL ZİYARETLERİ

 

Okullarda sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü, daha sonra öğretmenlerle öğretmenler odasında toplantı yaptı. Öğrencilerin durumları ve okullar hakkında bilgi alan Çavuşoğlu, idarecilerin eğitim ve öğretimde kalitenin artırılması hususunda özveri göstermeleri gerektiğini belirterek değerlendirmelerde bulundu.

Okulları ziyaret edip sorunları yerinde görerek tespit ettiklerini söyleyen Çavuşoğlu, eğitim ve öğretimin aksamaması ve öğrencilerin daha kaliteli eğitim almaları için yoğun çaba harcadıklarını ve harcamaya devam edeceklerini ifade etti. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçe ve merkezdeki okul ziyaretleri ile sıkıntı yaşayan okulların sorunlarını çözme, daha kaliteli eğitim ortamı sunma ve eğitim kalitesini artırma amacında olduklarını yineledi.

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.