BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri - Alıçören Ortaokulu- Çimento Çaydurt İlkokulu

Okul Ziyaretleri - Alıçören Ortaokulu- Çimento Çaydurt İlkokulu

Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu 2015-2016 eğitim - öğretim yılı okul ziyaretleri kapsamında Alıçören Ortaokulu ve Çimento Çaydurt İlkokulunu ziyaret etti.

Okullarda sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, daha sonra öğretmenlerle öğretmenler odasında toplantı yaptı. Öğrencilerin durumları ve okullar hakkında bilgi alan Çavuşoğlu, idarecilerin eğitim ve öğretimde kalitenin artırılması hususunda özveri göstermeleri gerektiğini belirterek değerlendirmelerde bulundu.

Okulları ziyaret edip sorunları yerinde görerek tespit ettiklerini söyleyen Çavuşoğlu, eğitim ve öğretimin aksamaması ve öğrencilerin daha kaliteli eğitim almaları için yoğun çaba harcadıklarını ve harcamaya devam edeceklerini ifade etti. Bu yıl okullarımızda açılacak destekleme ve yetiştirme kursları hakkında okullarımızdan bilgi alan Çavuşoğlu iyi temennilerde bulunarak ziyaretlerini sonlandırmıştır.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.