BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerine Yönelik Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları Başladı

Okul Müdürlerine Yönelik Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları´ nın 1. kademe programı 02.11.2015 Pazartesi günü İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde başladı.
Okul Müdürlerine Yönelik Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları Başladı

İlimizde yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren okul müdürlerine yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları ve vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişimleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişimlerini sürdürebilmeleri bakımından “yöneticilik formasyonu” kazandırmayı amaçlayan üç aşamalı hizmetiçi eğitim programı hazırladıklarını belirten Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu, “Bakanlığımız, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından, yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin mahallinde seminerlere alınmaları istenilmiştir. Yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerimiz için planlanan ve aralıklarla devam edecek seminerlerin 3 aşamada yapılacağını 4 Aralık 2015 tarihinde sonlandırılacağını belirtmiştir.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.