BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESEPSİYONU

Vali Ahmet Zahteroğulları tarafından, bir ilk gerçekleştirilerek 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenler için bir resepsiyon düzenledi.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESEPSİYONU

 

Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde düzenlenen resepsiyona, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ile eşi Mahire Zahteroğulları, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Rektör Prof.Dr.Hayri Coşkun, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Vali Yardımcıları Mustafa Kemal Keskin, Ömer Eru ve Ayhan Kartlı, Garnizon Komutan Yardımcısı Piyade Albay Hüseyin Aziz Çetinkaya, Jandarma Komutanı Albay Türker Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, şube müdürleri,  okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Resepsiyonun açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu  katılımcılara teşekkür ederek, “Bu akşam bu resepsiyonla bir ilk gerçekleştirildi. Bir Vali tarafından öğretmenlere verilen ilk resepsiyondur bu.  Biz de Sayın Valimiz Ahmet Zahteroğulları’na hem bizlere hem de eğitime vermiş oldukları değerden ve desteklerinden dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından Vali Ahmet Zahteroğulları konuşma yaparak öğretmenlere geldikleri için teşekkür etti.

Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenleri Müjde Sarısözen Doğan ve Soydan Önel tarafından türküler seslendirildi.

 

 

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.