BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

  24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi Bolu’da da  büyük bir sevinç ile kutlandı.    
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

 

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayan kutlamalar, Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde düzenlenen salon programı ile devam etti. Programa Vali  Ahmet Zahteroğulları,Vali Yardımcısı Ömer Eru, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Solmaz Baysal, Yaşar Çelik ve İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldılar.

Program, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Öğretmenler Günü mesajının okunması ile başladı. Daha sonra  İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu konuşma yaptı. Konuşmasında ögretmenler gününü ve öğretmeni vurguladı. Konuşmaların ardından Solmaz Ahmet Baysal Emine Ana  Anaokulu teslim töreni yapıldı.  Programın devamı Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin hazırlamış olduğu müzik gösterisi ile devam etti. Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan kokteyle katılan misafirler Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmenlerinin hazırladığı resim sergisini ziyaret ettiler.

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.