BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ödüllü Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Ödüllü Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

 


Bolu Atatürk İlk okulu2014/2015 eğitim öğretim yılında okullarında uyguladıkları (SOS) Save Our Species (Türlerimiz Koruyalım) Projesini geliştirerek Portekiz’de  düzenlenen Uluslar Arası Bilim ve Işık Festivaline katılarak orada ödül kazandılar.

01 Haziran 2015 günü Atatürk İlkokulu Müdürü Fuat Bayramoğlu , Sınıf öğretmeni Yusuf Akdeniz, Filiz Meç, Filiz Dinçel ve Sibel Özkan ve beş öğrenci, öğrenci velileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü  İbrahim Çavuşoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Proje hakkında bilgi veren ekipe daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu şunları söyledi: “Hepinize teşekkür ederim. Bu çalışmalar hepimizi sevindiriyor. Bu tür çalışmaların her zaman yanındayız. Velilerimizin, öğretmenlerimizin görevlerine sahip çıkmaları sonunda bu tür güzel etkinliklerle karşılaşıyoruz. Yurt dışındaki bu başarınıza teşekkür ederim.”
İl Milli Eğitim Müdürü projeye katılan minik öğrencilere ikramlarda bulundu. Proje ekibini tebrik ederek toplu olarak hatıra fotoğrafı çekildi.
Atatürk İlkokulu proje ekibi, bu sene Gölcük ve Efeni göllerinde bilimsel deneyler ve proje çalışmaları gerçekleştirmişler, edindikleri gözlem sonuçlarıyla Portekizde 23-26 Mayıs Tarihlerinde Portekiz’de düzenlenen Bilim ve Işık Festivaline ise Öğretmen Yusuf Akdeniz ve Filiz Dinçel eşliğinde aynı okulun öğrencileri Erdem Karataş, Arda Altınoluk, Ceylin Mini, Buğra Güler ve Burak Dömen  gitti.
Portekizde değişik etkinliklere katılan ekipten öğrenci Erdem Karataş ve Arda Altınoluk Uluslar arası Natural-Artifical Light Sources  mansiyon ödülü kazandı.

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.