BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖDÜL TÖRENİ

  13 Kasım 2014 Perşembe günü Bakanlığımız Temle Eğitim Genel Müdürlüğünün İlkokul ve Ortaokullar arası “Ekmek İsrafı” konulu şiir,resim ve kompozisyon yarışması ödül töreni  yapıldı.      
ÖDÜL TÖRENİ

 

Ödül törenine, Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, müdür yardımcıları ve şube müdürleri  katıldı.

Ödül töreninde Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Şube Müdürü Recai Yörük konuşma yaptılar.

İlimiz genelinde ilk ve ortaokullarda Ekmek İsrafı ile ilgili yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödül belgeleri ve hediyeleri verildi.

 

Dereceye giren öğrencilerimiz:

İlkokullar arası Şiir dalında birinciliği Canip Baysal İlkokulu öğrencisi Ali İhsan Yağcıoğlu,

Ortaokullar arası Şiir dalında birinciliği 100.Yıl Ortaokulu öğrencisi  Duygu Eser, ikinciliği Koç Ortaokulu öğrencisi  Emirhan Karakaş,

Ortaokullar arası Kompozisyon dalında birinciliği Sakarya Ortaokulu öğrencisi Zeynep Baştaş, ikinciliği 100.yıl Ortaokulu öğrencisi Duygu Eser,

İlkokullar arası Resim dalında birinciliği Çimento Çaydurt İlkokulu öğrencisi  Emircan Ocak, ikinciliği Köroğlu İlkokulu Sıla Damirtaş,

Ortaokullar arası Resim dalında birinciliği Doğancı Ayşe Yılmaz Becikoğlu Ortaokulu öğrencisi Nihal Kebapçıoğlu, ikinciliği 100.yıl Ortaokulu E.cansu Diktaş, üçüncülüğü Köroğlu Ortaokulu öğrencisi Seval Özkoç  kazandı.

 

Milli Eğitim Bakanlığının 2013/3 sayılı Genelgesi ile ekmek israfının önlenmesi, israfa neden olan kayıpların önüne geçilmesi, yürütülen faaliyetlerin izlenmesi ve bu konuda alınan tedbirlerin uygulanması hususunda kamuoyunun bilgilendirilmesi amaçlanmıştır.

 

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.