BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlük Görev Süresinin Görev Yapılmakta Olunan Eğitim Kurumu Dışında Uzatılmasını İsteyen Müdürler İçin Münhal Okul/Kurum Listesi

Müdürlük görev süresinin görev yapılmakta olunan eğitim kurumu dışında uzatılmasını isteyen müdürler için münhal okul/kurum listesi için tıklayınız.

Not: Merkez Çaygökpınar İlkokulu ve Seben Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürleri öğretmenlerin 2015 yılı iller arası isteğe bağlı yer değiştirmeleri ile il dışına atanmış olduklarından söz konusu okul müdürlükleri münhal listeye eklenmiştir. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 24/06/2015 tarihli ve 6534786 sayılı yazısı ile iller arası isteğe bağlı yer değiştirme atamalarının, ataması yapılan öğretmenlerin istemeleri halinde iptal edilebileceği bildirildiğinden, anılan iki okul müdürünün atamalarının iptal edilmesi durumunda söz konusu 2(iki) okul müdürlüğü münhal olmayacaktır.

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.