BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

 

Bolu 50. Yıl Ortaokulu 5/C sınıfı öğrencisi Tuğçe Çakırca, Türkçe öğretmeni Mehmet Gedik tarafından verilen ödevini yapmak için Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’nun kapısını çaldı. Küçük öğrenci kitap okumak ve kitap sevmek konusunda belirlenen 14 soruyu Müdür Çavuşoğlu ile birlikte makamında cevaplandırdılar.

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’nun makamında gerçekleştirilen ödev sonrası küçük öğrenci Tuğçe Çakırca ile yapılan koyu sohbetin sonrası Müdür Çavuşoğlu, ödev sonrası okul kütüphanesine bağışlanmak üzere 10 adet kitabı imzalayarak hediye etti. Çavuşoğlu, verilen ödevin çok anlamlı ve amacının da çok güzel olduğunu belirterek, “Öğretmenimiz öğrencilerimizin kitap okuması için çok güzel bir ödev vermiş ve küçük öğrencimizde bu ödevi yerine getirmek için yoğun çalışma içersine girmiştir. Amacı çok güzel olan ödev sonrası benimde 50. Yıl Ortaokulu kütüphanesine bir katkımın olmasından onur duydum” diye konuştu.

Çavuşoğlu, 10 adet kitabın yanı sıra küçük öğrenci Tuğçe’nin şahsına birde dolma kalem hediye etti. Ödevini başarılı bir şekilde tamamlayama çalışan Tuğçe Çakırca, “Öğretmenimizin verdiği ödev sayesinde ben de büyük bir kitap okuma hevesi başladı. Ödevi yaptığım kişilerden birde kitap almak gerçekten çok güzel. Okulumuzun kütüphanesi bu ödev sayesinde dolu dolu olacak” dedi.

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.