BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLK DEFA VEYA YENİDEN GÖREVLENDİRİLEN LİSE MÜDÜRLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI

İLK DEFA VEYA YENİDEN GÖREVLENDİRİLEN LİSE MÜDÜRLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu Başkanlığında ilk defa veya yeniden görevlendirilen İlimiz Lise Müdürleri ile tanışma toplantısı yapıldı.

Toplantıda Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve Maarif Müfettişleri Başkanı Tuncay Erdoğan konuşma yaptı.

Yeni müdürlere görevlerinde başarılar dileyen Çavuşoğlu, “  Sizler bu görevi bileğinizin hakkıyla kazandınız, sizlerin idareci kadrosuna katılması bizleri daha da güçlendirecek ve eğitimdeki başarılarımıza katkı sağlayacaktır.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ilimizin eğitim- öğretim alanında yükselişini sürdürdüğünü dile getirirken, bu çıkışı devam ettirmek için yeni müdürlerimize önemli görevler düştüğünü belirtti. Çavuşoğlu, ayda en az bir kez bütün okul müdürlerinin bir araya gelerek koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini,  böylelikle kopukluğun olmayacağını ayrıca fikir alışverişlerinin doğacağını, birlik ve beraberliğin ortaöğretimde başarının arttırılmasına katkı sağlayacağını ifade etti.

Tanışma toplantısının akabinde Milli Eğitim Müdürü ilçe Milli Eğitim Müdürleri ile beraber değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.