BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZ BAŞARIYA DOYMUYOR

İLİMİZ BAŞARIYA DOYMUYOR

 

03 Haziran 2015 günü Türkiye Oryantiring Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa KUŞ, Köroğlu Ortaokulu Müdürü Mehmet ÖZKAN, çalıştırıcıları Esengül ACAR ve yirmi öğrenci (Küçük Kızlar:Şevval ÖZAY, Seher ŞAHİN, Şevval GÜNEŞ, Melike DEMİRER, Sıla ALURAL, Küçük Erkekler: Eren KAVAS, Emre TEMEL, Emre DEMİRER, Yusuf Berke AKMAN, Tunahan ÖZAY, Yıldız Kızlar:Nesrin KOBAN, Aleyna DAĞ, İrem SARIYILDIZ, Dilara Nazlıcan MERT, Beyza KAVAS, Yıldız Erkekler: Ertuğrul BİÇER, Enes ÖZKAN, Emre KAPLAN, Serdarcan ÇOBAN, Durmuş GÜKÇEK) İl Milli Eğitim Müdürü  İbrahim ÇAVUŞOĞLU’ nu ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu şunları söyledi: “Hepinize teşekkür ederim. Bu çalışmalar hepimizi sevindiriyor. Bu tür çalışmaların her zaman yanındayız. İlimizi temsilen Yarışmalarda göstermiş olduğunuz bu başarınıza teşekkür ederim.”

İl Milli Eğitim Müdürü ilimizi temsilen yarışmalara katılan tüm öğrencilerimize hediyeler vererek, ikramlarda bulundu. Sporcuları ve çalıştırıcılarını tebrik ederek öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı Okullar arası Oryantiring yıldızlar ve küçükler (kız-erkek) Türkiye birinciliği final yarışmaları 31 Mayıs 2015 tarihinde Karaman’ın Çamlık mevkiinde yapıldı. Okullar arası Türkiye Oryantiring Şampiyonası finallerinde 21 ilden toplam 327 sporcu mücadele etti. Okul sporları Türkiye Oryantiring Şampiyonası finallerine ilimizi temsilen Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar kategorilerinde Oryantiring il birinciliğinde dereceye giren Köroğlu Ortaokulu çalıştırıcıları Esengül ACAR ile katıldı. Yarışmalar zorlu ve bir o kadar çekişmeli mücadelelere sahne olurken, sporcularımızın göstermiş olduğu performans ile Küçük Kızlar Kategorisinde Türkiye 3. Olarak ilimize kupa ile dönüş yapmışlardır. Diğer kategorilerde ise Küçük Erkeklerde Türkiye 7. ,Yıldız Kızlarda Türkiye 8. ve Yıldız Erkeklerde Türkiye 7. Olmuştur.

 

 

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.