BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

08.09.2015 Salı günü Müdürlüğümüzde İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile yapılan toplantıda 2014-2015 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi yapıldı.

2015-2016 eğitim – öğretim yılında Merkez ve ilçelerimizde taşıma ve yemek ihalelerinde yaşanan sıkıntıların giderilmesine yönelik çözüm önerileri ele alınmış Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Karagöz İlçe Milli Eğitim Müdürlerine gerekli açıklamaları yapmıştır.

TEOG, YGS ve LYS sonuçları değerlendirilerek, Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu tarafından ortaokul ve lise düzeyindeki Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının bütün ilçelerimizde açılması hususunda gerekli talimat verilmiştir.

 Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İdris Keleş tarafından Bakanlığımızca ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen projeler hakkında bilgi verilmiş olup, ilçelerimizdeki okullarımız tarafından da projelere gerekli katılımların sağlanması yönünde kararlar alınmıştır.

 Dilek ve temenniler ile toplantı sona ermiştir.

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.