BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HÜZÜNLÜ BİR BAYRAM KUTLANDI

HÜZÜNLÜ BİR BAYRAM KUTLANDI

 

 

 20/07/2015 Pazartesi günü Müdürlüğümüz İzzet Baysal  toplantı salonunda yapılan personel ile Bayramlaşma töreninde hüzün hakimdi.

Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu günün anlam ve önemine binaen yapmış olduğu konuşmasında “Müdürlüğümüz Hayat Boyu Şubesi personeli Melek KOCAMAN’ ın  16 Temmuz 2015 tarihinde elim bir kaza sonucu aramızdan ayrılmasının üzüntü verici olduğunu, kendisinin daima güler yüzlü, çalışkan ve çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde bulunduğunu, fakat bayram arefesinde yaşanan bu üzücü olayın hepimizi derinden etkilediğini, bu nedenle bu Ramazan Bayramının hüzünlü bir şekilde kutlandığını belirtti.

Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çavuşoğlu bu duygu ve düşünceler içerisinde, tüm çalışanların aileleri ile birlikte nice sağlıklı, huzurlu bayramlar geçirmeleri temennisinde bulundu ve ardından kurum çalışanları ile tek tek bayramlaştı. Bayramlaşma sırasında bütün çalışanlara çikolata ve şeker ikram edildi.

 

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.