BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HİZMET ARAÇLARI TESLİM EDİLDİ

  2014 yılı mali bütçesinin son ayında gönderilen ödenekle İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine alınan Fiorino marka hizmet araçları teslim edildi. Yıllardır eski araçlarla idare edilen İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yeni araçlarını Milli Eğitimde yapılan törenle teslim aldılar.  
HİZMET ARAÇLARI TESLİM EDİLDİ

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 10 araç alımı için Bolu İl Özel İdaresi´ne 400 bin TL ödenek aktarılırken, geçtiğimiz Aralık ayında yapılan alım ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 9 adet fiorino hizmet aracı ve bir adet çift kabin kamyonet alımı gerçekleştirildi. İl Özel İdare envanterine giren araçlar İl Genel Meclisinin onayı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğüne hibe edildi ve geçtiğimiz gün yapılan törenle İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teslim edildi. Bolu Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan eğitim toplantısına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri daha sonra hizmet araçlarını teslim alarak ilçelerine döndüler. Yapılan törende Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu “İlçelerimiz için hibe edilen araçlar önemli bir eksiğimizi giderecek. Bu aşamada emeği geçen İl Genel Meclisi başkanımıza, İl Genel Meclisi üyelerimize ve İl Özel İdaremize teşekkür ederiz. Yeni alınan araçlar hem daha ekonomik hem de önemli bir sorun olan ulaşımda ilçelerimizin ihtiyacını uzun süre karşılayabilecek. Kazasız belasız kullanmalarını diliyorum” dedi.

 

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.