BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göynük Akşemseddin Bilim Olimpiyatları Ödül Töreni Yapıldı

     
Göynük Akşemseddin Bilim Olimpiyatları Ödül Töreni Yapıldı

Göynük İlçesinde düzenlenen GABİO Bilim olimpiyatlarında dereceye giren öğrenci ve okullara törenle ödülleri verildi.

 

 

GABİO MATEMATİK- FEN SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

 Birinci  olan öğrencilerimiz:

4. Sınıf düzeyinde Göynük Egemenlik İlkokulu öğrencisi  Sevdegül Aktaş

5. Sınıf düzeyinde Özel Fatih Koleji öğrencisi  Sueda Talay

6. Sınıf düzeyinde Özel Fatih Koleji  öğrencisi Yusuf Tosun

7. Sınıf düzeyinde Gerede Ortaokulu öğrencisi  Görkem Solun

 

İkinci olan öğrencilerimiz:

4. Sınıf düzeyinde Göynük Egemenlik İlkokulu öğrencisi  Nisa Gilik

5. Sınıf düzeyinde Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi  Azra Altıntaş

6. Sınıf düzeyinde Göynük Egemenlik Ortaokulu öğrencileri Alperen Kuru ve Eylül Karaoğlan

7. Sınıf düzeyinde Özel Fatih Koleji öğrencisi  Sevde Tarakçıoğlu

 

Üçüncü olan öğrencilerimiz:

4. Sınıf düzeyinde Göynük İlkokulu öğrencisi  Zeynep Metin

5. Sınıf düzeyinde Bolu İnkılap Ortaokulu öğrencisi Sude Ayan ve  Dörtdivan Şehit Orhan Yalçın Ortaokulu öğrencisi  Rukiye Nur Yücel

6. Sınıf düzeyinde Özel Fatih Koleji  öğrencisi Ahmet Eker

7. Sınıf düzeyinde Göynük Nejla Türk Ortaokulu öğrencisi  Zeynep Tekin

 

 

GABİO KAPSAMINDA 8,9,10,11. SINIFLAR ARASINDA DÜZENLENEN PROJE YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETMENLER

Birinci olan proje:  Mudurnu Zafer Türk Ortaokulundan “Abant’ın Çiçekli Bitki Atlası “ adlı projesiyle Kadir Tekin ve danışman öğretmeni  Mehmet Çeltek

İkinci olan  proje:  Mudurnu Zafer Türk Ortaokulundan “Abant’ın Sucul Mikroskobik  Canlıları” adlı projesiyle Resul Başsütçü ve danışman öğretmeni  Mehmet Çeltek

Üçüncü olan proje:  Bolu Fen Lisesinden“Kızılcıktan Asit- Baz İndikatörü” adlı projesi ile Mustafa Karataş ve danışman öğretmeni Selma Ünal

 

 

DERECEYE GİREN OKULLARIMIZ

Birinci olan okullar:

4.Sınıflarda  Göynük Egemenlik İlkokulu

5. ve 6. Sınıflarda Özel Fatih Ortaokulu

7.sınıflarda Gerede Ortaokulu

 

İkinci olan okullar:

 4.Sınıflarda  Göynük Egemenlik İlkokulu

5. sınıflarda Akşemseddin İmama Hatip Ortaokulu

6. Sınıflarda Göynük Egemenlik Ortaokulu

7.sınıflarda Özel Fatih Ortaokulu

 

Üçüncü  olan okullar:

4.Sınıflarda  Göynük İlkokulu

5. sınıflarda Merkez İnkılap Ortaokulu ve Dörtdivan Şehit Orhan Yalçın  Ortaokulu

6. Sınıflarda Özel Fatih Ortaokulu

7.sınıflarda Göynük Nejla Türk Ortaokulu

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.