BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENİŞLETİLMİŞ MATEMATİK ZÜMRE TOPLANTILARI YAPILDI

  Zümreler Çalışıyor Projesi kapsamında, Genişletilmiş Matematik Zümre toplantıları 16 Şubat 2015 Pazartesi Günü 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu ve İzzet Baysal Anadolu Lisesinde düzenlendi.  
GENİŞLETİLMİŞ MATEMATİK ZÜMRE TOPLANTILARI YAPILDI

 

Vali Ahmet Zahteroğulları, Vali Yardımcısı Ömer Eru ve Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu’nun katımı ile 50.Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Spor Salonunda düzenlenen ortaöğretim Matematik öğretmenleri zümre toplantısı ve İzzet Baysal Anadolu Lisesinde düzenlenen lise matematik öğretmenleri  Zümre çalışmasına katıldı.

Vali Ahmet Zahteroğulları, katıldığı zümre toplantılarında; zümre toplantılarını çok önemsediklerini belirtirken, zümre toplantılarının eksiklikleri gidermede, başarıyı arttırmada önemli olduğunu sadece prosedürden ibaret toplantılar olmadığını ifade etti.

Valimiz, TEOG sınavında artan başarı grafiğimizin daha da arttırılmasını, üniversite sınavlarında da TEOG sınavı gibi Türkiye ortalamasının üzerine çıkılması gerektiğini, ilimizi başarıya taşıyacak öğretmenlere bu konuda güvendiğini belirtti.

Valimiz, eğitim ve öğretim konusunda beklentilerini öğretmenlere aktardıktan sonra öğretmenlerden isteklerini, eğitim konusunda önerilerini dinledi, öğretmenlerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yapacaklarını belirtti.

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.