BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Tanıtım Toplantıları

Bakanlığımızca yürütülen  "Eğitimde FATİH Projesi" kapsamında 2012 yılında yayın hayatına başlayan, Eğitimde Bilişim Ağı (EBA) Ülkemiz genelinde öğrenci-öğretmen gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Bu bağlamda ilimiz bünyesinde "Eğitimde Fatih Projesi" kapsamında kurulum yapılan / yapılacak olan tüm okullarımızda görevli öğretmenlerin Eğitimde Bilişim Ağını (EBA) tanımalarını sağlamak, öğrenci başarımızın arttırılmasında EBA´yı etkin ve verimli bir şekilde kullanabilmelerini temin etmek amacıyla ilimizde, ekli takvim doğrultusunda tanıtım toplantıları yapılması planlanmaktadır.

 

Planlanan toplantılara ilgi(a) talebimiz sonucunda yeter sayıda eğitmen görevlendirilmesi Yenilikçi Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nce yapılmıştır. İlimiz genelinde tüm öğretmen ve idarecilerimizin Eğitimde Bilişim Ağı tanıtımlarından faydalanabilmesi amacıyla 1-2-3 Mart 2016 tarihlerinde ekli planda belirtilen yer ve saatlerde tanıtım toplantılarına tüm öğretmen ve idarecilerimizin katılmaları hususunda;

 

 

Valilik Oluru

1 Mart Toplantı Listesi

2 Mart Toplantı Listesi

3 Mart Toplantı Listesi

 

Not : Merkez ilçede görevli tüm idarecilerimiz için açılış toplantısı 1 Mart 2016 saat 09:30 da Vali Yardımcısı Sn. Ayhan KARTLI´nında katılımı Ticaret Sanayi Odası Toplantı Salonunda Yapılacaktır. 

Özel Okul öğretmen ve idarecilerimz 1 Mart 2016 09:30 ´da Ticaret Sanayi odasında yapılan toplantıya katılabilirler.

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.