BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOBANKAYA ŞEHİT MURAT PAÇAL İLKOKULU ANASINIFI AÇILIŞI

  İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Orhan Uçar tarafından donatılan Çobankaya Şehit Murat Paçal İlkokulu Anasınıfı’nın açılışı düzenlenen törenle yapıldı.  
ÇOBANKAYA ŞEHİT MURAT PAÇAL İLKOKULU ANASINIFI AÇILIŞI

 
Okul Salonu’nda düzenlenen programa, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail Karagöz, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram,  İzzet Baysal Vakfı mütevelli heyeti üyeleri ile Bağışçılar Vakfı Mütevelli heyeti üyeleri, Bolulu Sanatçı Ramazan Çelik, okul öğretmenleri, öğrenciler ve velileri katıldı.
Program anasınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan gösterilerle başladı. Gösteri bitiminde öğrenciler protokol üyelerine çiçek takdim ettiler.
Daha sonra protokol konuşmalarına geçildi

 


Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail Karagöz konuşmasında, “ Burada bulunmaktan gerçekten mutluyuz. Bolu’muza en uzak okullarımızdan bir tanesi, 20 km. Biz buranın gözden uzak gönülden de ırak olmasını istemedik. Şehrimizin Sakarya 50. Yıl okulları gibi yine en çok ziyaret edilen okullardan bir tanesini olmak istedik. Burası çevre köylerin toplanma merkezi. Bu okulumuz Cumhuriyet döneminden beri ilkokul olarak var olan bir merkez. Bizlerin arasında olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Protokol konuşmalarının hemen akabinde Anasınıfın açılış kurdelesi kesildi. Katılımcılar anasınıfında öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra okul öğrencilerine kol saati hediye edildi.
Son olarak okul bahçesinde Bolulu Sanatçı Ramazan Çelik konser verdi

Öğrenciler, veliler, heyet üyeleri, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Ramazan Çelik’in seslendirdiği oyun havaları ile oynadılar.

Program yemek ikramı ile son buldu.

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.