BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CANİP BAYSAL ANADOLU LİSESİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Okula Uyum Programı çerçevesinde çeşitli illerdeki ortaöğretim kurumları arasından seçilen pilot okullardan Canip Baysal Anadolu Lisesi; bugün Eğitim Öğretim dönemine merhaba dedi.  
CANİP BAYSAL ANADOLU LİSESİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ

 

Proje kapsamında açılış programı yapıldı. Açılışta İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Okul Müdürü Fuat Durmuş konuşma yaptılar.

İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu öğrencilere ithafen yaptığı konuşmada; öğrencilerin yeni bir okula başlarken yaşadıkları zorluklara değinerek, bu zorlukların nasıl aşabileceği üzerinde durdu.

Çavuşoğlu; öğrencilere, lise hayatlarını başarılı geçirirlerse ileriki hayatlarında bu başarının meyvelerini toplayacaklarını bununla birlikte daima pozitif olmaları gerektiğini, öğretmenlerine ve arkadaşlarına sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşmaları gerektiğini anlattı.

Okula Uyum Programının amacı: öğrencilere okulun fiziki, sosyal ve idare birimlerini, kurallarını, işleyişini tanıtarak öğrencileri okula uyum sürecini hızlandırmak, öğrencilerin devamsızlık ve okul terklerinin azaltılmasını sağlamaktır. Ayrıca bu program ile velilere okul tanıtımı, sınıflar ve okul hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Açılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış ProgramıAçılış Programı

 

 

 

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.