BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü İle A.İ.B.Ü. Arasında Bilim, Sanat, Spor Ve Müzik Alanlarında Yapılacak İşbirliğine İlişkin Toplantı Yapıldı

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü İle A.İ.B.Ü. Arasında Bilim, Sanat, Spor Ve Müzik Alanlarında Yapılacak İşbirliğine İlişkin Toplantı Yapıldı

Bolu Millî Eğitim Müdürlüğü ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi işbirliğinde Bolu ilindeki Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okullardaki öğrencileri çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatıp yükseköğretime, mesleğe ve hayata hazırlamak ile ilgili bilim, sanat, spor ve kültürel alanlarda yapılacak çalışmalara ilişkin olarak 26 Ocak 2016 tarihinde saat 10.00’ da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Senato Toplantı Salonunda işbirliği toplantısı yapıldı.

Toplantıya, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri ÇOŞKUN, Bolu Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇAVUŞOĞLU, Rektör Yardımcıları, Prof. Dr. Mehmet BAHAR, Prof. Dr. Hayrettin ÖZTÜRK, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamit ÇOŞKUN, Bolu Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa GÜLDEMİR ve Recai YÖRÜK, Bolu Merkez İlçedeki Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okulların müdürleri katıldılar.

Toplantıda katılımcılar işbirliği yapılabilecek konular üzerinde görüşlerini açıkladılar. Toplantı samimi bir ortamda çok verimli geçti. Yapılan değerlendirilmeler sonucunda; Üniversite Gezisi ve Mesleklerin Tanıtımı, Ergen Eğitimi, Yabancı Dil Etkinlikleri, Değerler Eğitimi, Bilim Şenliği ve AR-GE Pazarı, Sportif ve Sanatsal Faaliyetler ile Çalışma ve Çalıştaylara Akademik Personel Desteği konularında işbirliği yapılabileceği hususunda görüş birliğine varıldı.

 Konuya ilişkin işbirliği Protokolü hazırlanıp, taraflarca imzalandıktan sonra protokolün uygulanması kararlaştırıldı. 

 

28-01-201628-01-201628-01-201628-01-201628-01-2016

AKTAŞ MAHALLESİ ÇELİK SOKAK NO2 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.