BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAMVET TOİ (YENİLİK TRANSFERİ) PROJESİ’NİN KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü’nün proje koordinatörü olduğu 2014-1-LEO05-35136 nolu GAMVET “Oyun Metodolojileri’nin Mesleki Eğitime Uyarlanması”adlı projenin kapanış toplantısı 14 Ekim 2014 Salı günü Soylu Otelde gerçekleştirildi.  
BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GAMVET TOİ  (YENİLİK TRANSFERİ) PROJESİ’NİN KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Toplantı´ya Vali Yardımcısı Ömer Eru, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka,Rektör Yardımcısı Mustafa Gencer,İl Müdürleri, Üniversite Akademisyenleri ve Bolu İlk Orta ve Lise Müdürleri katıldı.

Toplantıda  Bolu Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu açılış konuşması yaparak proje hakkında bilgiler verdi. Daha sonra  proje ortaklarından TEKVAR Şirketi’nin  temsilcilerinden AİBÜ Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr  Erol Karakırık Teknoloji’nin Eğitimde kullanılmasına ilişkin bir sunum  yaptı.

Son olarak da  AİBÜ Öğretim Üyelerinden olan Doç. Dr Zülviye  Toluk Uçar  projenin ürünü olan Metodolojiyi anlatan bir sunum  gerçekleştirdi Toplantı sırasında  katılımcılara projeyi anlatan bülten , buroşür ve afişler dağıtıldı.

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.