BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİR ÇOCUK BİR ŞEHİR VE BOLU

  İzzet Baysal’ın hayatını, eserlerini ve hayırseverliğini anlatan “Bir Çocuk Bir Şehir ve Bolu” kitabının öğrencilere ulaştırılması için, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bağışçılar Vakfı arasında proje ortaklığı başlamıştır.  
BİR ÇOCUK BİR ŞEHİR VE BOLU

 

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından üstlenilen İlhan Akın ve Halit Karatay tarafından yazılan “ Bir Çocuk Bir Şehir ve Bolu”  adlı kitabın  tanıtım kahvaltılı programı, 9 Aralık 2014 Salı günü  Solmaz- Ahmet Baysal Öğretmenevinde; Vali Ahmet Zahteroğulları, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Recai Yörük, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden Temel Eğitimden sorumlu şube müdürleri ile Merkez ilçede ilkokul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Programda Vali Ahmet Zahteroğulları, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram konuşma yaptılar.

Okullarımıza dağıtılan "Bir Çocuk Bir Şehir ve Bolu" adlı kitabın amacı;  ilimiz okullarında eğitim gören 4. Sınıf öğrencilerine okutularak öğrencilere İzzet Baysal’ın başlattığı hayırseverlik anlayışını bütün Bolu’ya yaymak, yeni yetişen kuşakların yalnızca İzzet Baysal’ın gittikleri okulların, hastanelerin, kurumların isimlerinden bilmelerini değil, İzzet Baysal’ı tanıyarak yetişmeleridir.

 

 

 

 

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.