BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANADOLU KIZ İMAM HATİP LİSESİ AÇILIŞI YAPILDI

  Altındağ Belediyesi tarafından yaptırılan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi açılışı 17 Ekim 2014 Cuma günü saat: 11.00’de gerçekleştirilmiştir.  
ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANADOLU KIZ İMAM HATİP LİSESİ AÇILIŞI YAPILDI

 

Altındağ Belediyesi Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nin 17 Ekim 2014 Cuma günü yapılan açılışına Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Ak Parti Gurup Başkan Vekili Mustafa Şentop, Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka,  İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve daire amirleri katıldı.

 

Altındağ Belediyesi tarafından yaptırılan “Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi”nin açılış töreni Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin konuşmalarıyla başladı, ardından Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile Ak Parti Gurup Başkan Vekili Mustafa Şentop ve Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları eğitim öğretim ile ilgili birer konuşma yaptılar.

 

Eğitime destek veren Altındağ Belediyesi’nin Bolu’da yaptırmış olduğu Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi  binasında 24 derslik  ve 6  fen laboratuvarı bulunmaktadır.

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.