BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2.ULUSLARARASI KÖROĞLU FESTİVALİ

  Marka Şehir Bolu ve 2.Uluslararası Köroğlu Festivali 26-27-28 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlendi. Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivaline katılım yoğun oldu.  
2.ULUSLARARASI KÖROĞLU FESTİVALİ

 

Cuma günü, Açılış konuşmalarının ardından festival ateşinin yakılması, festival yürüyüşü ile süren etkinlikler Mehter takımı, çocuk şovları, tiyatro gösterileri, Türksoy sergi açılışı, halk oyunları gösterileri, konser gibi etkinliklerle devam etti. Festivale İlimiz protokolü, Tüm Türki Cumhuriyetlerden misafirlerimiz ve halkımız katıldı.

Cumartesi günü devam eden etkinliklerde Uluslar arası Halk oyunları gösterisi, Liseler arası Köroğlu konulu kompozisyon ve üniversiteler arası Köroğlu konulu makale yarışması ödül töreni ve konserler gerçekleşti.

Festivalin son günü ise etkinlikler; Köroğlu Yayınları sergi açılışı,  Ankara Atlı Okçuluk ve Spor Kulübü Atlı Gösterileri, halk oyunları, konserlerle devam etti.

festivalfestivalfestivalfestivalfestivalfestivalfestivalfestivalfestivalfestival

 

AKTAŞ MAH. ŞEHİT GÜVEN KESKİN CAD. ŞÖFERLER ODASI MOTOR TAŞIT SÜR SİTESİ NO 8A MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.